Ha mirë , jeto mirë

Image is not available
Arrow
Arrow
Slider
Restorant Bardhi I ndertuar qe nga viti 1994, ku arkitektura kombetare eshte e nderthurur me ate moderne. Ne rritemi dita dites dhe  motoja jone eshte “ permiresim i vazhdueshem”. Çdo vizitori i ofron nje kenaqesi qe kerkon ta perserise, fale nje personeli te specializuar qe do t’ju bejne te ndjeheni si ne shtepine tuaj. Restorant Bardhi eshte i pozicionuar ne jug-perendim te kalase ,vetem pak hapa larg muzeut Kombetar Gj. K. Skenderbeu Kruje. Ku pamja spektakolare ne lartesine 607m mbi nivelin e detit ju ofron freski, kenaqesi dhe shlodhje. Ajri i paster dhe qetesia do t’ju krijojne kushtet ideale per te kaluar nje dite te paharrueshme. Hapsira e madhe e restorantit ju krijon qetesi dhe atmosfere terheqese. Restorant Bardhi eshte i vetmi ne kala me keto permasa, ai ofron dy salla me kapacitet nga 70-160 persona dhe ambjenti I jashtem me nje hapsire  prej 1300m.katror
Shijoni ushqimin ne nje ambjent relaksues Ky ambient ku natyra ka bere mrekulline e saj eshte bere I dobishem per tu shlodhur e per te qetesuar mendjen e shpirtin tuaj.Pa dyshim tek ne do te gjeni zgjedhjen me te mire per drekat dhe darkat familjare. Menuja jone e pasur do te kenaqe çdo shije. Eksperianca juaj ne restorant Bardhi nuk do te ishte e plote pa provuar ushqimet tradicionale te zones. Cdo njeri ka nevoje te çlodhet ne menyre komode per te shijuar nje dreke apo nje darke te mire ne restorantin tone. Gatime te ndryshme te kuzhines shqiptare dhe te zones tone si dhe ambientet e bukura e shlodhese, e bejne restorantin te frekuentueshem per ju dhe miqte tuaj qe vini te shijoni me te miren !
Kati i sipërm Eshte nje ambient i cili perfaqeson denjesisht arkitekturen e banesave te Krujes, gjurmet e te ciles duken me se miri ne ruajtjen e tradites dhe te historise. Nqs.jeni duke kerkuar ˝ shtepine tuaj larg shtepise˝ kete jua mundesojme Vetem Ne.

Restorant Bardhi

  • red-phone-icon-md Tel:0511 22772
  • free-map-marker-icon-red Rruga “Kala”, 1007 Krujë
  • mail-iconmanager@restorantbardhi
  •  call_us_icon Na kontaktoni